Web Developer

Πλήρης απασχόληση
Αθήνα
Posted 5 έτη ago

Ποιοί είμαστε

H Just in Time – Digital Agency ιδρύθηκε το 2007 με έδρα την Αθήνα.

Είμαστε μια κορυφαία και συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρεία στον χώρο του Web Development και του Digital Marketing με μεγάλο πελατολόγιο από όλους τους κλάδους και από όλα τα μεγέθη εταιρειών.

Ο κύριος στόχος μας είναι να προσαρμοζόμαστε συνεχώς στις νέες τεχνολογίες και να αναπτύσσουμε καινοτόμες στρατηγικές με σκοπό την εφαρμογή βέλτιστων πρακτικών που εγγυούνται την επιχειρηματική επιτυχία των πελατών μας.

Το 2014 η Just in Time ήταν από τις πρώτες επιλεγμένες εταιρείες στην Ελλάδα που πιστοποιήθηκε από την Google και λειτουργεί ως επίσημος συνεργάτης της έως σήμερα.

Τι ψάχνουμε

Στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της ομάδας μας ψάχνουμε άμεσα τον ιδανικό υποψήφιο για τη θέση του Web Developer!

Οι βασικές αρμοδιότητες που θα έχει ο υποψήφιος είναι:

  • Καταγραφή, ανάλυση και κοστολόγηση έργου με τον υπεύθυνο πωλητή.
  • Συνεργασία με την ομάδα Development για τον σχεδιασμό και την ανάπτυξη έργων.
  • Επικοινωνία με πελάτες για συντονισμό και ενημέρωση σχετικά με τα έργα τους.
  • Συνεργασία με την ομάδα Digital Marketing σε τεχνικά θέματα διαφήμισης.